Loading...
przestronny, ogrodzony ogród
darmowy parking
plac zabaw dla dzieci
kryte miejsce spotkań przy grillu
TV i internet w pokojach
przystosowany dla osób niepełnosprawnych
akceptujemy zwierzęta
ośrodek dla rodzin z dziećmi
tuż przy lesie
blisko sklepy oraz przystanek PKS

Nasza oferta noclegowa

niezależne studia i pokoje

Cichy Kącik oferuje następujące rodzaje noclegów:

 • Studio jednopokojowe dla max 4 osób z aneksem kuchennym i łazienką. Klimatyzowane.

 • Studia dwupokojowe dla max 4-6 osób z aneksem kuchennym i łazienką. Klimatyzowane.

 • Pokoje dwuosobowe z łazienką wyposażone w lodówkę, mikrofalówkę, czajnik

Każde studio i pokój posiada samodzielne wyjście bezpośrednio na teren obiektu. Goście mogą swobodnie korzystać z dużego trawiastego ogrodu z altaną, grillem i fontanną, dzieci z placu zabaw. W granicach posesji zapewniamy bezpłatny i bezpieczny parking oraz dostęp do Internetu.

Studio nr 1 Studio składa się z kuchni, pokoju dzienno-sypialnego oraz łazienki. Kuchnia wyposażona jest w elektryczną płytę ceramiczną 4-palnikową, zlewozmywak, lodówkę, czajnik elektryczny oraz komplet naczyń. W pokoju znajdują się 2 pojedyncze łóżka, kanapa 2 osobowa oraz rozkładana sofa, a także szafa, komoda, TV. W łazience znajduje się kabina prysznicowa z deszczownicą i baterią termostatyczną, WC i umywalka. Studio jest klimatyzowane. Do studia przynależą zewnętrzne meble ogrodowe. Studio przeznaczone dla max 4 do 6 osób.

Studio nr 2

Studio składa się z pokoju dzienno-sypialnego z aneksem kuchennym i łazienką. W pokoju znajdują się 2 pojedyncze tapczany, rozkładana kanapa dla 2 osób, szafa, stół, fotele, TV. Aneks kuchenny wyposażony jest w elektryczną płytę ceramiczną 4-palnikową, zlewozmywak, lodówkę, czajnik elektryczny oraz komplet naczyń. W łazience znajduje się wanna 140 cm, WC i umywalka. Studio jest klimatyzowane. Studio przeznaczone dla max 4 osób.

Studio nr 3

Studio składa się z 2 pokoi. W jednym pokoju znajdują się 2 pojedyncze łóżka, kanapa 2-osobowa, szafa, komoda, stół z krzesłami, TV. W drugim pokoju znajduje się łóżko 2-osobowe, stół z krzesłami, aneks kuchenny. Aneks kuchenny wyposażony jest w elektryczną płytę ceramiczną 4-palnikową, zlewozmywak, lodówkę, czajnik elektryczny oraz komplet naczyń. W łazience znajduje się kabina prysznicowa z deszczownicą i baterią termostatyczną, WC i umywalka. Studio jest klimatyzowane. Do studia przynależą zewnętrzne meble ogrodowe. Studio przeznaczone dla max 4-6 osób.

Pokój nr 4 Pokój dwuosobowy z łazienką. W łazience znajduje się kabina prysznicowa z deszczownicą i baterią termostatyczną, WC i umywalka. W pokoju łóżku dwuosobowe, szafa, stół z 2 krzesłami, lodówka, kuchnia mikrofalowa, czajnik elektryczny, komplet naczyń oraz TV. Do pokoju przynależą zewnętrzne meble ogrodowe.

Studio nr 5 Studio składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz sypialni i łazienki. W pokoju dziennym znajduje się kanapa 2 osobowa, stół z krzesłami oraz TV. W sypialni 2 pojedyncze łóżka, szafa, komoda, TV. Aneks kuchenny wyposażony jest w elektryczną płytę ceramiczną 4-palnikową, zlewozmywak, lodówkę, czajnik elektryczny oraz komplet naczyń. W łazience znajduje się kabina prysznicowa z deszczownicą i baterią termostatyczną, WC i umywalka. Studio jest klimatyzowane. Do studia przynależą zewnętrzne meble ogrodowe. Studio przeznaczone dla max 4 osób.

Studio nr 6 Studio składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz sypialni i łazienki. W pokoju dziennym znajduje się kanapa 2 osobowa, stół z krzesłami oraz TV. W sypialni 2 pojedyncze łóżka, szafa, komoda, TV. Aneks kuchenny wyposażony jest w elektryczną płytę ceramiczną 4-palnikową, zlewozmywak, lodówkę, czajnik elektryczny oraz komplet naczyń. W łazience znajduje się kabina prysznicowa z deszczownicą i baterią termostatyczną, WC i umywalka. Studio jest klimatyzowane. Do studia przynależą zewnętrzne meble ogrodowe. Studio przeznaczone dla max 4 osób.

Studio nr 7 Studio składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz sypialni i łazienki. W pokoju dziennym znajduje się kanapa 2 osobowa, stół z krzesłami oraz TV. W sypialni 2 pojedyncze łóżka, szafa, komoda, TV. . Aneks kuchenny wyposażony jest w elektryczną płytę ceramiczną 4-palnikową, zlewozmywak, lodówkę, czajnik elektryczny oraz komplet naczyń. W łazience znajduje się kabina prysznicowa z deszczownicą i baterią termostatyczną, WC i umywalka. Studio jest klimatyzowane. Do studia przynależą zewnętrzne meble ogrodowe. Studio przeznaczone dla max 4 osób.

Pokój nr 8 Pokój dwuosobowy z łazienką. W pokoju łóżku dwuosobowe, szafa, komoda, stolik z 2 fotelami, szafka wisząca, lodówka, kuchnia mikrofalowa, czajnik elektryczny, komplet naczyń oraz telewizor. W łazience znajduje się kabina prysznicowa z deszczownicą i baterią termostatyczną, WC i umywalka.

NASZE DANE TELEADRESOWE

kontakt

DW „Cichy Kącik” Krystyna Bartczak
ul. Rybacka 26,
82-110 Kąty Rybackie

GSM: +48 602 234 735
email: cichy.wb@gmail.com

GPS: 54°20’12” N 19°13’08”E


nr konta:  03 1020 1778 0000 2502 0025 9747

Krystyna, Waldemar Bartczak

PKO BP Oddz. I w Nowym Dworze Gdańskim

Zarezerwuj swój pobyt online już dziś

prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy...

  Imię i Nazwisko

  Miejsce zamieszkania

  Adres email

  Telefon kontaktowy

  Data przybycia

  Data wyjazdu

  Preferowana kwatera

  Ilość potrzebnych łóżek

  Ilość dorosłych osób

  Ilość dzieci

  Prosimy wprowadzić poniższe kody zabezpieczające:

  cf7captchaRegenerate Captcha